KNIHY - OLDAG
ÚVOD KATALOG SLEVY OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
. ..
Adresa
OLDAG s.r.o.
U Rybníčku 1173/51
Ostrava 25
725 25
ČR
07879083
DIČ CZ07879083
jsme plátci DPH
Telefon 596931516
Mobil 604239084, 603425138
Fax 596931516
.

Úvod » KNIHY » historické

. . .

Sharpova kořist

Bernard Cornwell
CENA 229,00 Kč
SLEVA - 115,00 Kč
NOVÁ CENA 114,00 Kč
Objednat kus
*
Richard Sharpe na expedici do Kodaně, září 1807

Je rok 1807 a poručík Richard Sharpe, který se nedávno vrátil do Anglie, uvažuje o tom, že opustí armádu. Při jednom náhodném setkání však dostane nabídku, aby doprovázel gardového důstojníka Johna Lavissera na jeho tajné misi do Dánska, kde má Lavisser předat britský úplatek a tak zastavit rozvíjející se válku s Francouzi. Sharpovi se to zdá jako snadný úkol a přijímá.
Avšak v Evropě, která se zmítá v neklidu rozvířeném ambicemi Francouzů, není snadné nic. Dánové mají velmi ceněnou bitevní flotilu, které by dokázala nahradit všechny válečné koráby, o něž přišli Francouzi v bitvě u Trafalgaru. To ví dobře i Napoleon Bonaparte a chystá se do Dánska vtrhnout, aby se jeho loďstva zmocnil. Proto musí Britové jednat rychle a zabránit tomu.
Sharpe má za úkol chránit Lavissera před francouzskými agenty, jimiž se to v dánském hlavním městě jen hemží, ale dřív, než doplují do Kodaně, odhalí v Lavisserovi zrádce a pozná, že celá mise je odsouzena k nezdaru. V Kodani zuří temná válka špionů plná brutality a Sharpe se v ní ocitá jako obětovaný pěšec. Jsou však situace, v nichž právě pěšec rozhoduje velkou šachovou hru.
Ve chvíli, kdy se dánské vojsko snaží zbavit město britského obležení, naráží na oddíly červeno-kabátníků a střelců pod velením sira Arthura Wellesleyho a o osudu Kodaně je rozhodnuto. A v době, kdy je město pod těžkou palbou britských děl, musí Sharpe chránit slabou ženu, pronásledovat zrádce a ještě se starat, aby si zachoval holý život.

Překlad: Jiří Beneš
Vyšlo: 2008
DOTAZ NA ZBOŽÍ (formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Dotaz *:
Počet kusů:
Adresa pro doručení:

připište prosím i zvolený
způsob doručení a platby
dle našich možností

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné
.
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ